راهنما

 

 شرکت در آزمون:
برای شرکت در آزمون های آنلاین سایت «آزمون ٧٨٩ » ابتدا گزینه «لیست آزمون ها» و سپس گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کد کاربری و رمز دلخواه خود و تکمیل سایر موارد، عضو سایت می شوید و پس از آن می توانید در تمام آزمون های سایت شرکت کنید و کارنامه ها و رتبه و تراز خود و... را مشاهده کنید یا از آن پرینت بگیرید. دفعات بعد نیز برای استفاده از امکانات سایت از همین کد کاربری و رمزی که در سایت ایجاد کرده اید استفاده کنید.

 

تنوع در آزمون ها:

در سایت آزمون ۷۸۹ آزمون ها به صورت هفتگی، ماهانه و جامع دسته‌بندی شده اند که به صورت تستی یا تشریحی توسط اساتید مجرب  طرح می‌شوند. آزمون های هفتگی برای آمادگی هفتگی در درس‌ها طراحی می‌شوند و به صورت رایگان منتشر می‌شوند. آزمون‌های ماهانه نیز به صورت استاندارد و با دقت بیشتری طرح می‌شوند تا دانش آموز بعد از مطالعه و قبل از شروع مستمر های ماهانه خود را محک بزند و قبل از امتحان مستمر به دنبال رفع اشکال خود باشد. هزینه این آزمون 1000 تومان می باشد. آزمون های جامع نیز با هدف آمادگی دانش آموز و از تمام سرفصل های تدریس شده طرح می شوند و هزینه آن ها 1500 تومان و هزینه آزمون های جامع چند درسی نیز 2000 تومان می باشد. امید است که دانش آموزان تلاشگر به صورت منظم در آزمون‌های سایت شرکت کنند تا آمادگی خود را در امتحانات مستمر و نوبت اول و دوم تضمین کنند. همچنین با شرکت در آزمون های شبیه سازی شده ورودی های نمونه دولتی و تیزهوشان آمادگی خود جهت قبولی در مدارس خاص را نیز تضمین کنید.

 

پرداخت هزینه آزمون:

برای پرداخت هزینه برخی آزمون ها پس از ورود به حساب کاربری و انتخاب آزمون مورد نظر، گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کنید تا وارد درگاه امن بانک سامان شوید. در آنجا شما نیاز به یک کارت بانکی عضو شتاب دارید. با شماره کارت 16 رقمی و رمز دوم و تاریخ انقضای کارت و همچنین CVV2 می توانید هزینه را با امنیت کامل در سایت پرداخت کنید تا آزمون برای شما فعال شود.

روش دوم اینکه با مدیر پشتیبانی سایت در تماس باشید و پس از انجام کارت به کارت به حساب یکی از مدیران، آزمون برای شما فعال می شود. برای ارتباط با مدیر پشتیبانی سایت نیز می توانید به منوی «درباره ما» بروید و یکی از روش های ارتباط با مدیران را انتخاب کنید تا پس از پرداخت وجه، آزمون برای شما فعال شود.

در صورت بروز هر گونه مشکل با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

 

«آزمون ها عاملِ یافتن ضعف درسی و ضامنِ موفقیت شماست»

به امید موفقیت شما عزیزان

 


تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد